Forum sitemize hoşgeldin ! AchGame PVP Serüvenine Hemen Katılmalısın..

Senin gibi kalıcı oyunculara burada ihtiyaç var..!

UNİQUE ITEM GÜNCELLEMESİ (ARTIK TÜM İTEMLER DEĞERLİ!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ARES

Administrator
Yönetici
AchGame Sorumlusu
Developer [FlameSoft]
Oyun içerisinde değeri düşük olan ve ilgi görmeyen eşyalara bir güncelleme getirdik. Sizlerin daha sağlıklı bir şekilde bunu görebilmesi adına bir kaç kıyaslama yaptık ve eşyaların görsellerini +1 ve +7 seviyelerinde olacak şekilde konuya yerleştirdik.

Kısaca anlatmak gerekirse ; avedon , sherion ve dark vane gibi çok fazla rabet görmeyen eşyaları Exceptional eşyalardan daha yüksek AP verecek şekilde düzenledik. Tabii buna ek olarak bu eşyaların fragment ve gemlerden düşme oranı oldukça zorlaştı.

Dread Shield eşyası bu güncellemelere uygun olacak şekilde 40 defans arttırıldı ve karakterlerin genel defansları hasarları buna uygun olarak düzenlendi.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
En son görselde görülen Cold-Hearted Dagger , Gigantic Axe , Ron's Staff ve Chitin Bow eşyaları oyun içerisinde bir kutu, fragment vb. yoluyla elde edilemez. Bu eşyalar sadece CZ BOWL bölgesinde bulunan Chaos Stone - Eslant Stone içinden çıkan Query , Jersey , Raxton , Skellcrow bossları ve OBL'den elde edilebilir. Herhangi birinden düşme ihtimali vardır. Yeni olarak cz bowldaki bahçe bekçisi mobuna da eklenmiştir.

Bu 4 eşya oyunda ki Hepa's Exceptional eşyalardan daha yüksek AP'ye sahip eşyalardır. ( Ron's staff bu kısma dahil değildir. Verdiği tüm damageler oyunda ki en yüksek FR ICE LR damage olarak belirlenmiştir. )
İTEMLERİN YENİ ATAKLARINDAN GÖRÜNTÜLER ;[/CENTER]
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AchGame Hakkında

9 Senedir AchGame olarak PvP sektöründe yer almaktayız, amacımız sizlere en iyi hizmeti verebilmektir , FARM server adı altında uzun süre hizmet verdik , vermeye de uzun süre devam edeceğiz..

AchGame Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

  • FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • AchGame Hakkında

    Tüm Oyuncularımızın Destekleri için Sonsuz Teşekkürler..
    Üst