Forum sitemize hoşgeldin ! AchGame PVP Serüvenine Hemen Katılmalısın..

Senin gibi kalıcı oyunculara burada ihtiyaç var..!

Herkesin Dillendirdiği Lakin Önemsenmediği Öneriler (Anketli)

Haklı Bulanlar ve Haksız Bulanlar

 • Haklısın Katılıyorum otonomlara selam direnmeye devam.

  Kullanılan: 1 50.0%
 • Haksızsın Katılmıyorum Pedal Makro Koxpcuyum oyunda 'fors'cuyum.

  Kullanılan: 1 50.0%
 • Kararsızım ne etliğe ne sütlüye karışım bana dokunmayan yılan bin yaşasın.

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  2

ephyras

New member
Merhabalar
Sayın yetkililer malumunuz yıl 2021 ve pvp server camiası ciddi anlamda gelişmekte lakin anlamakta zorlandığım durum şu beni aydınlatırsanız müteşekkir olurum.
Kurian-Porutu Jobu Neden Database'den Kaldırılıyor.
yaklaşık 2014 15 yılından beri bu jobu knight camiasında görmekteyiz ki o yıl şartlarında pvp camiası evet bu jobu geliştiremedi lakin yıl 2021 olmasına karşın bire bire database yapan softer'ler ve kurmak isteyen yetkililer anlamadığım şey şu ultra güncel müthiş client etkinlikler vs diyorsunuz eyvallah da job kaldırmak ve 2021 yılında 2014 2015 teknolojisi yadırgansıyan eski sistem mantalitesi nedir ? kurian-porutu jobunu da aktif ediniz artık insanlar belli ki uskoda zevk alamıyor en dandik char 50 k adam burada 500 1000 liraya jobun dibine kadar zevkini alıyor lakin kurian-porutu'nun zevkini alamayan veya kurian-porutu playeri oyuncular 50k 100k para yatırıp onlarla aşık atamayacak durumda ise ve pvp camiasında nacizane 500 1000 lira koyup jobunun keyfini alamayacaksa yenilikçi güncel vs vs. diyip 2014 15 database kafası neden manipüle edip azınlıkta olsak biz playerlerin hevesini şevkini ve arzunu yitirtiyorsunuz bi tutturmuşlar mage team melee team okçu team yıllardır otonom ezber oynanmış karakterler ne zevk verebilir ki yenilikçi güncel ooo efsaneyiz 1 numarayız eyvallah saygım sonsuz lakin kurian-porutu jobunun zevkini yaşatmadıktan sonra bu klişe gaflar sizce yerine ve haklı bi gerekçemi ?

Dipnot: Açıklama'da bulunan sayın yetkili lütfen klişe beyanlarla gelmeyin.
bkz. (user istemiyor,denge bozuyor,troll char vs vs ) gibi

bunlar bence geçerli sebepler değil denge bozuyor diyorsun peki örneğini çıkartayım ilk açılan her server'da mageler den ve intbp priestlerden yok çok damage atıyor yok o kadar item yaptım adam bi dol smite yapmış beni kesiyor gibi cümleler duyar olduk ozaman mage ile priest joblarınıda kapatalım sadece asas warrior olsun bakalım ozaman ne gibi bi zevk alınabilecek.
Yalana Dolana Aldatmacaya gerek yok haksızsam haksızsın diyebilirsiniz her şikayet edilen job kapatılıyorsa madem kurian-porutu keza oynamayı beceremedikleri otonom playerlerin şikayetleri yüzünden kapandı o ayrı dava ozaman çoğu server şikayetlerinde yok mageler cok damage atıyor yok farm yaptırmıyor yok damageleri nerf yesin yok priest smite hammer dol takınca full itemli olmama rağmen beni kesiyor gibi binlerce şikayet varsa madem neden kurian-porutu jobu günah keçisi gibi kapatılıyor ozaman mage ile priest jobunuda aktif etmeyelim sadece asas warrior olsun ozaman nasıl olur sizce otonom Pedal playerler ?


Bana efendi gibi dürüst samimi cevap vermenizi temenni ediyorum gereksiz mantıksız veya kaçak göçek cevaplar yazmayın yemin olsun yıllardır bunu hep merak ediyorum ne zaman sorsam BKZ. deki klişeler ayıp ya harbi 2022 ye gireceğiz kafanız hala 2015 knight kafası aşın bunu artık o kadar mage ye smite dollü prieste şikayetler yağıyor yalan atma demesin şimdi kimse o joblar kapatılmıyor neden çünkü otonom tayfa onlara alışmış pedalını macrosunu komutunu ona göre kurmuş günah keçisi kim (KURİAN-PORUTU) şimdi ozaman bu joblar da kapatılsın bakalım ozaman nasıl bi database olacak görelim her şikayete job kapanıyorsa bu kadar açıklama ve örnekleri kimse inkar etmesin hangi foruma discord grubuna veya streamer yayınına girersen gir şikayetler bu gm aga magenin damage düşsün çok vuruyor ezik priest bi smite hammer bi dolle full i
temliyim beni kesiyor.
ee be güzel insan bunlar kapatılmıyorsa kurian-porutu neden kapatılıyor. izahatını mantıklı ve tek kalemde yapın bana yemin olsun bir daha savunursam o jobu namus şeref sözü.

Polemik veya kötülemek için söylemiyorum sadece çoğu userin dile getirip banlandığı veya kaideye alınmadığı için bi nevi sesleri olmaya çalışıyorum. Ban yersemde anlarım ki bu oyun camiasında görüş öneri veya fikirleri sunmak yasak koyun gibi ne istiyorlarsa onu oyna mantığı hüküm sürüyor. ozaman beni yanlış anlamayın beyler bayanlar hiç bir jobu şikayet etmeden kaderinize kurban oynayın çünkü hiç bir yetkili istek ve önerinize cevap vermeyecektir.
 

AchGame Hakkında

9 Senedir AchGame olarak PvP sektöründe yer almaktayız, amacımız sizlere en iyi hizmeti verebilmektir , FARM server adı altında uzun süre hizmet verdik , vermeye de uzun süre devam edeceğiz..

AchGame Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

 • FACEBOOK
 • GMAİL
 • DİSCORD
 • AchGame Hakkında

  Tüm Oyuncularımızın Destekleri için Sonsuz Teşekkürler..
  Üst