Forum sitemize hoşgeldin ! AchGame PVP Serüvenine Hemen Katılmalısın..

Senin gibi kalıcı oyunculara burada ihtiyaç var..!

Soul Quest Sistemi (Yeni Özel İtem) + Özellikleri Geliştirilebilir !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ARES

Administrator
Yönetici
AchGame Sorumlusu
Developer [FlameSoft]
Soul Quest Sistemi (Yeni Özel İtem) + Özellikleri Geliştirilebilir, yanlış duymadınız. Oyunumuzu özel itemler ile süslemeye ve sizlerin de keyif almasını sağlamaya devam ediyoruz..

Soul Quest item CR & BDW & JR & LOTTO gibi eventler sayesinde ulaşabileceğiniz bir itemdir. Bu eventlere girerek 10-50 arası kupon elde edersiniz. 500 adet 'SOUL KUPON' biriktirdiğinizde ise PEDDLER HEMES NPC sine verip SOUL QUEST ITEMI LV1 elde etmiş olursunuz. İsim den de okuduğunuz üzere bu itemde level yani seviye mevcuttur. Lv5 'e kadar da yükselmektedir. Aşağıda her levelin özellikleri paylaştım.

Kısaca nasıl bu iteme level atlatacağınızı da yazalım..
Shozin npc sine gidiyoruz Soul quest itemimizi koyuyoruz ve 25 m coin de inventory imizde oluyor. Basıyoruz %40 şans ile seviye atlıyor ama şansımız yoksa itemimiz yanabilir unutmayalım..
Şansımı arttırmak istiyorum ben şanssızım diyorsanız SHADOW PİECE kullanarak şansınızı %80'e yükseltebilirsiniz. BOL ŞANS dileriz !

EK NOT = Soul quest itemi trade edilemez ve pazarda satılamaz ama Kuponlar satılabilir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AchGame Hakkında

9 Senedir AchGame olarak PvP sektöründe yer almaktayız, amacımız sizlere en iyi hizmeti verebilmektir , FARM server adı altında uzun süre hizmet verdik , vermeye de uzun süre devam edeceğiz..

AchGame Hakkında

ACS miz kendi firmamıza ait olup sorunsuz , hilesiz , bugsuz en iyi oyun keyfini sizlere sunmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

• FACEBOOK
  • GMAİL
  • DİSCORD
  • AchGame Hakkında

Tüm Oyuncularımızın Destekleri için Sonsuz Teşekkürler..